Урочистості з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

540-й зенітний ракетний Львівський полк імені Івана Виговського безупинно виконує своє важливе завдання – охорона повітряного простору північно-західних кордонів України.

Вчора, 30 липня, у військовій частині А4623 відбулись урочистості з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України, який традиційно відзначають у першу неділю серпня. Радник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Корбецький привітав воїнів-зенітників, які кожного дня здійснюють подвиг – оберігають мирне небо та забезпечують наш з вами спокій, із нагоди професійного свята. Побажав міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань та мирного неба над головою!
У межах заходу присутні вшанували пам’ять усіх українських воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину.
Також військовослужбовців відзначили подяками та грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України.