Робоча поїздка голови Львівської РВА Христини Замули у Зимноводівську громаду

Від початку повномасштабної війни в Україні громади Львівського району прийняли понад сто тисяч вимушено переселених українців.

Спільно із благодійним фондом CORE ми об’єднали зусилля, аби вони отримували усе необхідне.

Війна триває, і ми продовжуємо нашу співпрацю.

Відтак сьогодні доставили у Центр Незламності у Зимноводівській громаді необхідні речі, аби, за потреби, місцеві мешканці могли ним скористатися.

Також за підтримки небайдужих підприємців із с. Зимна Вода та працівників сільської ради громада придбала та передала квадрокоптер DJI Mavic односельцеві Сергію, який із 2014 року брав участь в АТО, а тепер захищає Україну в Бахмуті.

Додам, що у Зимній Воді є добра традиція щодня дня о 9.00 вшановувати хвилиною мовчання загиблих Героїв і молитися за здоров’я живих.

З таким міцним і об’єднаним тилом ми точно переможемо!

Тримаємося разом!