Сьогодні, 07 травня, відбулась робоча зустріч заступника голови Львівської райдержадміністрації Олександра Клименка, начальника відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації Олега Хаби з представниками Камянка-Бузького ДЛП ЛГП «ГАЛСІЛЬЛІС», ДП «Магерівський Військовий Лісгосп» щодо облаштування та організації об’їзду зруйнованого мосту у селі Гайок для мешканців навколишніх сіл та служб екстреної медичної допомоги по ділянці дороги, яка з‘єднує населені пункти Руда-Сілецька та Забужжя.
Задля забезпечення безперешкодного проїзду учасники зустрічі обстежили вказану ділянку та домовились про співпрацю по розчищенню та вирівнюванню дорожнього покриття.
Ще більше новин:
У селі Ставчани Оброшинської громади ліквідовують наслідки ворожої атаки
Двом громадам Львівського району передали чергові «Старлінки»
4 квітня - Міжнародний день просвіти з мінної безпеки
Безпечне навчання: розподіл субвенції на шкільні укриття відбуватиметься через систему DREAM
Шануємо наших захисників!
Про обов’язок застосовувати РРО/ПРРО – під час робочих зустрічей з платниками