У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся тренінг для платників

У приміщенні Центру обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ Головного  управління ДПС у Львівській області нещодавно відбулася зустріч-тренінг із платниками податків щодо основних змін податкового законодавства. На запитання платників податків відповідала заступник начальника ДПІ Оксана Солонинка.

Зокрема, вона роз’яснила платникам особливості нарахування та терміни сплати земельного податку з фізичних осіб та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Слухачів тренінгу було також проінформовано про одноразове (спеціальне) добровільне декларування, про особливості застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку ІІ-ІV груп, а також про подання громадянами декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік, в тому числі для отримання податкової знижки.