Сьогодні, 6 травня, відбулась робоча зустріч заступника голови Львівської райдержадміністрації Олександра Клименка з начальником Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС в Львівській області Тарасом Печорою. За результатами обговорення узгоджено план заходів щодо виявлення нелегальних перевізників у сфері пасажирських перевезень. Олександр Клименко під час зустрічі наголосив на тому, що потрібно докласти максимум зусиль для унеможливлення функціонування на ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників.
Ще більше новин:
Дорожники розпочали облаштування кільцевої розв’язки у Жовкві
Львівська районна державна адміністрація організувала виставку писанок
Державна податкова служба України звертається до ФОП – платників єдиного податку!
Короткий дайджест важливих подій у Львівському районі за минулий тиждень
Як підготувати дитину до повітряних тривог у школі
Комплексна послуга Допомога для ВПО оновлюється. Що зміниться?