k2FtbBdWr1

Визначено переможців проєкту «АктивуйСя»

Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА спільно з Львівською освітньою фундацією визначили переможців соціально-культурного проєкту «АктивуйСя» .

На конкурс подали 70 заявок із різних населених пунктів усієї області.

Переможцями стали 11 громад:

 1. Золочівська ТГ – с. Ясенівці.
 2. Мостиська ТГ – с. Черневе.
 3. Червоноградська ТГ – c. Бендюга.
 4. Сколівська ТГ – с. Межиброди.
 5. Червоноградська ТГ – с. Волсвин.
 6. Красненська ТГ – с. Полоничі.
 7. Жовтанецька ТГ – с. Горпин.
 8. Червоноградська ТГ – м. Соснівка.
 9. Стрілківська ТГ – с. Мшанець.
 10. Жовтанецька ТГ – с. Вислобоки.
 11. Яворівська ТГ – с. Коханівка.

Нагадаємо, що конкурс «АктивуйСя» стартував у 2018 році. Відтоді департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та Львівська освітня фундація щорічно реалізовують цей соціально-культурний проєкт для малих громад Львівщини. Переможці конкурсу отримають фінансування на проведення заходів культурно-мистецького та соціального спрямування, метою яких є формування практичних навичок художньої, мистецької, культурної діяльності дітей, їх творчий розвиток.

Ідея проєкту у самій його назві – активуючи свої ініціативи, активізовуй громаду, в якій живеш. Учасниками є Народні доми, бібліотеки та релігійні громади з локальних малих громад Львівщини.

«Завдяки цьому проєкту у Львівській області народні доми, бібліотеки, школи і церкви стали майданчиками для зустрічі та творення змін у локальних громадах. Їх спільні зусилля справді об’єднують громади задля важливої мети – організації якісного дозвілля дітей та молоді. Важливу роль у цьому проєкті відіграє співпраця парафіяльних громад із закладами культури. Адже окрім заходів культурно-мистецького спрямування, для дітей проводять ще й катехитичні зустрічі і біблійні уроки», – зазначив заступник голови ОДА Іван Собко.

Spread the love