З метою належної організації роботи підрозділів щодо ведення Державного реєстру виборців, представниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проводяться зустрічі з відповідальними працівниками територіальних громад. Чергова робоча зустріч відбулась у Підберізцівській сільській раді.
Обговорено питання: дотримання вимог Інструкції про заповнення форм подання з відомостями про виборців; щодо взаємозвірки назв геонімів адресного реєстру ДРВ.
Ще більше новин:
Портал ДІЯ: відновлення втрачених документів
Нагадуємо правила безпечної поведінки під час грози
Головне за минулий тиждень
«Різдво як стосунки»: у Жовківській громаді відбулося освітнє рандеву для вчителів-методистів
Робоча поїздка у Куликівську ТГ
Раді вітати на Львівщині Предстоятеля помісної Української Православної Церкви Блаженнійшого Митропо...