Робота Офісів підтримки цивільного населення при Львівській РВА

Офіс підтримки цивільного населення при Львівській РВА у м. Городок працює для забезпечення внутрішньо-переміщених осіб та мешканців громади різною допомогою, а саме:

✔️гуманітарною;

✔️юридичною;

✔️медичною та психологічною.

🤝Допомагаємо:

🇺🇦внутрішньо переміщеним громадянам;

🇺🇦родинам військовослужбовців;

🇺🇦місцевим мешканцям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

28 лютого в КЦ в м. Городок завітали працівники БО «Єзуїтська служба біженців в Україні» з гуманітарною допомогою у вигляді засобів гігієни та продуктових наборів для ВПО, що тимчасово проживають на Львівщині.

Попередньо ознайомившись з потребами внутрішньо переміщених осіб у м. Городок, команда благодійної організації видала:

◾22 гігієнічних набори та 11 продуктових набори.

Крім цього, мобільною бригадою медиків з БО «Прем’єр Уржанс Інтернасіональ» обстежено та видано безкоштовні ліки громадянам з категорії ВПО , які проживають в МТП м.Комарно.

Також, юристи з БО «Норвезька рада у справах біженців» провели інформаційну сесію «Зміни у призначенні виплат для ВПО» та проконсультували громадян з інших питань.

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1а ; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Телефон гарячої лінії 112.

Дякуємо всім організаціям та закордонним партнерам за підтримку і допомогу громадянам України!