Родичам полеглих військових вручили ордени

Сьогодні, 23 травня, голова Львівської районної військової адміністрації  Христина Замула від імені Президента України вручила посмертні нагороди  – 17 орденів  «За мужність» ІІІ ступеня та орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня родичам полеглих військових  України.

«Символічно у День Героїв ми вшановуємо захисників, які віддали своє життя за мир і спокій нашої держави.  Тих, кого не дочекалися із фронту рідні та близькі. Тих, які назавжди залишаться нескореними і незламними!

З глибоким сумом, жалем і скорботою ми сьогодні передали державні нагороди родинами полеглих військовим, які героїчно боролися із ворогом на передовій сучасної війни проти російських окупантів.

Віримо, що їхній подвиг не був марним, і омріяна перемога України вже близько. Шана, вдячність та глибока повага кожному Героєві!

Вічна памʼять та слава!», – зазначила очільниця району.