Завтра у Давидівській ТГ тестуватимуть системи оповіщення

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської районної військової адміністрації інформує, що 24 травня департаментом з питань цивільного захисту відбудеться тестування системи оповіщення в Давидівській територіальній громаді Давидівська сільська територіальна громада.

Тестування буде проходити в період з 10:30 год. до 12:00 год. у вигляді короткочасного включення кінцевих пристроїв – “електронних сирен” (без звучання електросирен та передачі сигналу УВАГА ВСІМ).

Під час тестування з пункту управління області через “електронні сирени” буде передаватись наступний текст повідомлення:

“Проводиться перевірка системи оповіщення в режимі он-лайн. Час передачі –.–, Проводиться перевірка системи оповіщення в режимі он-лайн. Час передачі –.–”.