Родина Лядрик у Рава-Руській виховує 10 дітей

Це єдиний дитячий будинок сімейного типу у громаді Рава-Руська міська рада

Через війну у Рава-Руську громаду з Кіровоградської та Луганської областей переїхали два дитячих будинки сімейного типу: родина Чубарь-Зіздок, яка виховує 8 дітей, і родина Курпас, в якій на вихованні – 6 дітей.

Ці дві родини проживають у м. Рава-Руська, у будинку, який належить релігійній організації Курії Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.

Спільно із голової Рава-Руської міської ради Іван Івануса, службою у справах дітей Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація та службою у справах дітей Рава-Руської міської ради мали нагоду відвідати дитячі будинки сімейного типу у громаді, зустрітися із батьками-вихователями та дітьми, потішити малечу подарунками.

Вдячна батькам-вихователям за їхню велику місію – виховання українських дітей у сім’ї.

Разом із місцевою владою будемо оперативно реагувати на їхні запити та допомагати вирішувати проблеми.