Під час виїзду в Комарнівську ТГ обговорили ситуацію в закладах освіти

Усього в громаді працюють 8 ЗЗСО та 2 їхні філії, 6 дошкільних установ та 1 заклад позашкільної освіти. Всі заклади освіти працюють очно, окрім одного ЗДО, який розташований біля об’єкта критичної інфраструктури.

У новому 2022-2023 навчальному році до шкіл громади зарахували 1320 учнів, з яких 29 – учні ВПО.

За кордон від початку війни виїхали приблизно 70 дітей. Середня наповнюваність класів невелика – 14.67 учнів.

Під час підготовки до нового навчального року особливу увагу приділяли облаштуванню укриттів.

Комарнівська міськрада на ці потреби виділила приблизно 350 тисяч гривень із місцевого бюджету, решту коштів надали батьки та спонсори.

Минулого навчального року за кошти місцевого бюджету вдалося закупити обладнання для кабінетів хімії в усі навчальні заклади громади.

Наразі у громаді планують придбати обладнання для кабінетів фізики та біології.

Важливим в організації навчального процесу в громаді є налагодження доїзду дітей до закладів навчання.

До перевезень використовують два «Шкільні автобуси», ще один вилучили на потреби ЗСУ.

Пропозиції щодо придбання одного «Школярика» у 2022 році подали до Львівської ОВА. Із місцевого бюджету за умовами співфінансування виділять 30% від загальної вартості транспортного засобу.

Багато років в громаді активно діє позашкільний заклад освіти – «Мала академія мистецтв», який задовільняє творчі потреби дітей.

Під час створення Комарнівської територіальної громади спортивні секції Городоцької ДЮСШ приєднали до МАМ, зберігши тренерський та учнівський склад та оптимізувати видатки місцевого бюджету.

Проблеми, над вирішенням яких працюють:

– покращення матеріально-технічної бази закладів освіти;

– організація перевезень учнів;

– недостатня кількість педагогічних кадрів (вперше)