Розпочато фінансування Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення

Розпочато фінансування з обласного бюджету Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. На цю мету перераховано кошти в загальній сумі 35,9 млн гривень.

Зокрема, спрямовано кошти для оплати робіт з капітального ремонту спального корпусу Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут (1,8 млн грн), капітального ремонту приміщень Львівської медичної академії ім. Андрея Крупинського  (0,4 млн грн), приймального відділення Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (1,3 млн грн), будівництва школи, дошкільного закладу з фельдшерським пунктом у с. Пристань Сокальського району (0,7 млн грн), ремонтно-реставраційних робіт службових приміщень будинку № 14 на вул. Винниченка у м. Львові – 0,2 млн гривень.

Окрім цього, надано інвестиційну субвенцію 23 місцевим бюджетам територіальних громад області на оплати робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту 28 об’єктів на загальну суму 31,3 млн гривень.

За ці кошти завершиться реконструкція приймального відділення Центральної міської лікарні Червоноградської міської ради (11,7 млн грн), буде оплачено виконані роботи з будівництва загальноосвітньої школи в с. Либохора (2,3 млн грн), реконструкції Стебницької гімназії № 6 (1,8 млн грн), реконструкції школи № 41 в смт. Брюховичі (2,8 млн грн), реконструкції нежитлового приміщення під дошкільний навчальний заклад у с. Воля-Висоцька – 1,8 млн грн та ще ряду інших об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.