Розпорядження за ТРАВЕНЬ 2019 року

Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

109

Про нагородження

110

Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

111

Про відкриття навігації на водних об’єктах району

112

Про створення робочої групи для перевірки підготовки грунту під лісові культури, посадки лісових культур

113

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Сапіжанка Дернівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області

114

Про встановлення опіки над житлом дитини,позбавленої батьківського піклування

115

Про внесення змін до показників спеціального фонду Державного бюджету за КПКВ 7831010 «Здійснення виконавчої влади у Львівській області» на 2019 рік

116

Про перерозподіл субвенції

117

Про внесення змін до розпорядження голови Камянка-Бузької райдержадміністрації від 03.12.2018 №850/02-08/18 «Про затвердження детального плану території для зміни цільового призначення земель особистого селянського господарства на землі промисловості, що розташовані на території Старояричівської сільської ради за межами населеного пункту с. Старий Яричів»

118

Про проведення 7-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів

119
Про створення тимчасової комісії для розгляду звернення на гарячу лінію області «112» Кравець Н.І.

120

Про видатки з районного бюджету для виділення одноразової грошової адресної допомоги громадянам району, які опинились в складній життєвій ситуації

121

Про створення робочої групи для оперативного реагування на звернення громадян з питань порушення порядку проведення обприскування сільськогосподарських культур сільськогосподарськими підприємствами