Розповідаємо про роботу архівного управління Львівської районної військової адміністрації Львівська районна державна адміністрація

Одне із його основних завдань – прийом на державне зберігання документів та використання цієї інформації.

Наступне завдання – забезпечення реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району.
Для виконання цього завдання архівне управління тісно співпрацює із усіма установами – джерелами комплектування, а також зі всіма районними установами та організаціями, які звертаються за методичною допомогою щодо розробки і схвалення на засіданні експертної комісії архівного управління райдержадміністрації індивідуальних номенклатур справ, інструкцій з діловодства, положень про архівні підрозділи та експертні комісії відповідних установ, а також надання консультацій щодо поточного діловодства і архівної справи.
Також консультації надають органам місцевого самоврядування щодо упорядкування документації ліквідованих сільських рад та її підготовки для передачі на зберігання в архівні відділи архівного управління Львівської районної військової адміністрації.
У цей непростий для нашої держави час архівне управління працює у звичному режимі. Здебільшого управління здійснює прийом громадян, пошук запитуваної інформації.
Серед заяв і запитів переважала така тематика: довідки про заробітну плату та роботу, зарахування до стажу відпрацьованих в колгоспі років, надання в приватну власність земельних ділянок.
За перше півріччя 2022 року надали 934 довідок громадянам, що звернулися в установу.
Також протягом 6 місяців 2022 року відбулися 3 засідання ЕК архівного управління районної військової адміністрації, на яких розглянули та схвалили описи справ,індивідуальних номенклатур справ, інструкцій з діловодства, положень про архівні підрозділи та експертні комісії, акти «Про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ» відповідних установ та організацій.