k2FtbBdWr1

Ще 200 тисяч гривень виділили на житлові кредити для будівництва на селі

В області триває реалізація Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівщини на 2021-2023 роки. Цього тижня з обласного бюджету на реалізацію Програми спрямували 200 тис грн.

За останніх три місяці вже 11 сімей отримали  позики за рахунок коштів обласного бюджету через Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на суму 1 млн 408 тис гривень. Це дозволить надати кредити двом сільським забудовникам.

Нагадаємо, що на реалізацію Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у 2021 році в обласному бюджеті передбачені кошти в сумі 4 млн 573 тис грн, з яких від початку року  виділили 1 млн 973 тис грн.

Підтримка індивідуального житлового будівництва на селі є одним із головних завдань Програми і передбачає надання сільським жителям пільгових  довгострокових  кредитів для будівництва, добудови, реконструкції або купівлі житла у селі. Виконавцем цього напряму є Львівський обласний фонд підтримки  індивідуального житлового будівництва на селі. Кредит індивідуальному забудовнику надається, за умови відповідності вимогам Програми та підтвердження ним своєї платоспроможності,  на термін до 20 років.

Першочергово та безвідсотково житлові кредити отримують учасники російсько-української війни.