У межах робочої поїздки голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відвідав центри масової вакцинації населення від коронавірусу у Стрию, Дрогобичі та Трускавці. Очільник області відзначив якісну вакцинальну кампанію у Стрийській громаді, наголосив на важливості нарощення темпів вакцинації в сільській місцевості та подякував керівникам громад за активну участь в забезпеченні процесу вакцинації на місцях.

«Місто Стрий – серед лідерів по вакцинації на Львівщині. Але водночас в окремих громадах Стрийського району показники вакцинації дуже низькі. Треба розуміти, що краща ситуація у містах, адже там є можливість відкрити кілька центрів та забезпечити доступність вакцинації, в той час, як у районах, сільській місцевості, відсоток вакцинації  нижчий, оскільки в основному вакцинацію проводять мобільні бригади, які виїжджають безпосередньо до мешканців. Не слід забувати, що вакцинуватися можна і у пунктах щеплення, звернувшись до сімейного лікаря.

Наступну хвилю ковіду прогнозують вже на початок осені, тож закликаємо мешканців Львівщини не зволікати із щепленням. Експерти вже рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років», – сказав Максим Козицький.

Центр вакцинації у Стрию функціонує у Стрийській ЗШ № 5, за один день тут вакцинують близько 300 людей. У Дрогобичі центр вакцинації облаштували у народному домі на вул. 22 січня, за день тут вакцинують близько 90 людей,  в центрі вакцинації у Трускавці, що розташований у відділенні первинної медичної допомоги поліклінічного відділення КНП “Трускавецька МЛ”, за день роботи центру щеплення отримують майже 150 осіб.

Зазначимо, на Львівщині щодоби вакцинують від 8000 до 10000 осіб. Загальна кількість вакцинованих в області складає 374 663 осіб (137 112 – другою дозою).

Графік роботи центрів вакцинації цього тижня – за посиланням.

Окрім того, на Львівщині функціонують 172 пункти щеплень (адреси та контакти – за посиланням), де можна провакцинуватися за направленням сімейного лікаря. Пункти щеплень розташовані на базі закладів охорони здоров’я. Для отримання щеплення у пунктах слід звернутися до сімейного лікаря або записатися через сайт Helsi.