Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 01.01.2021 року ДПС України впроваджено функціонування єдиного рахунка для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків і зборів, передбачених Податковим кодексом, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Такий спосіб сплати податків і зборів є комфортним, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів, уникнення непорозумінь зі зміною рахунків, зменшення кількості помилково сплачених грошових зобов’язань.

Використовувати єдиний рахунок – це добровільне бажання платника.

Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки.

Перший – через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001 та отримати реквізити єдиного рахунку.

Другий – отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

Третій – надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів.

«Як перейти на єдиний рахунок» дивіться на сайті ДПС України в розділі пресцентр/ відео галерея/ відео за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi/7081.html.