Щотижневе інформування щодо фінансування з обласного бюджету

Департамент фінансів Львівської ОДА інформує, що з обласного бюджету впродовж поточного тижня виділено 45,8 млн гривень. Кошти, зокрема, скеровано на:

• 7,5 млн грн спрямовано на ремонт доріг загального користування;
  • 2,4 млн грн – облаштування майданчиків із штучним покриттям;
  • 0,7 млн грн – виплату адресної грошової допомоги ветеранам УПА, вдовам (вдівцям) політв’язнів і ветеранів УПА;
  • 0,6 млн грн – допомогу на реабілітацію або санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю внаслідок  війни,  які брали участь в АТО та Революції Гідності;
  • 0,5 млн грн – соціальні виплати дітям учасників АТО та Героїв Небесної Сотні;
  • 0,5 млн грн – телекомунікаційні послуги для ТРК Перший Західний;
  • 0,3 млн грн – придбання медичного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи;
  • 0,3 млн грн – лікування дітей із хронічною нирковою недостатністю;
  • 0,3 млн грн – реставрацію пам’ятки архітектури місцевого значення – дерев”яної церкви у с. Мор’янці Яворівського району;
  • 0,2 млн грн – відшкодування відсотків за кредитами, отриманими фізичними особами та ОСББ на заходи з енергозбереження.

Також перераховано місцевим бюджетам субвенцію з державного бюджету на придбання засобів захисту, необхідних для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання, в сумі 1,5 млн гривень.

Решта коштів, 31 млн грн, скеровано на першочергові видатки обласних бюджетних установ (виплату зарплати, стипендій та інших соціальних виплат; придбання медикаментів і продуктів харчування та оплату комунальних послуг).