Львівська область: за минулу добу вогнеборці ліквідували 20 пожеж сухої трави

Тільки за минулу добу через необережне поводження з вогнем на відкритих територіях було зафіксовано 20 пожеж сухої трави. Про це інформують у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

Вогонь знищив понад 1 га сухостою.

Зокрема, вогнеборці боролись із пожежами сухої трави у таких районах: Дрогобицькому, Золочівському, Львівському, Самбірському, Стрийському, Червоноградському та в м.Львові.

До ліквідації займань сухостою було залучено 20 одиниць спецтехніки та 72 осіб особового складу.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян припинити випалювати сухостій.

«Не завдавайте непоправної шкоди ані собі, ані навколишнім! Крім того, відповідно до законодавства України, за такі дії передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна», – наголошують у ГУ ДСНС України у Львівській області.