k2FtbBdWr1

Середня зарплата на Львівщині становить майже 12 тисяч гривень

У першому півріччі 2021 року середня зарплата у Львівській області становила 11,9 тис. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року це більше на 23 %. Загалом по Україні зростання становить 22 %).

Суттєво зросла оплата праці в окремих галузях Львівщини: тимчасове розміщення й організація харчування – на 52 %, охорона здоров’я – на 51 %, сільське та лісове господарство – на 40 %, інформація та телекомунікації – на 39 %.

У низці галузей зарплата в нашій області є вищою від її середньої по Україні: сільське і лісове господарство, водопостачання і поводження з відходами, будівництво, операції з нерухомим майном, освіта.

«Рівень оплати праці безпосередньо впливає на обсяги надходжень до бюджету податку на доходи фізичних осіб. Цьогоріч за 7 місяців їх динаміка у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 122 %, тоді як ще на 1 квітня становила лише 109 %. Маємо завдячувати цьому спаду пандемії і відсутності жорстких карантинних заходів. Відтак вкрай важливим для економіки і бюджету є не допустити повернення посиленого карантину. Темпи вакцинації, дотримання маскового режиму і фізичної дистанції – це те, що залежить від кожного з нас», – зазначив заступник департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос.

Spread the love