«Shelter link»: дитсадки та школи Львівщини отримають близько 1000 роутерів та точок доступу до інтернету, щоб забезпечити учнів і вчителів зв’язком в укриттях

Завдяки цьому вдасться закрити потребу у зв’язку практично у всіх школах області, які мають власні укриття.

Обладнання сприятиме якісному освітньому процесу. Крім того, це можливість для батьків бути на зв’язку зі своїми дітьми під час повітряної тривоги. Також пристрої стануть важливою допомогою, якщо у цих закладах освіти розгорнуть Пункти Незламності.

Дякуємо Львівський ІТ Кластер, який відгукнувся на ініціативу Львівська обласна державна адміністрація – забезпечити заклади освіти зв’язком в укриттях. В умовах війни закупити таку кількість пристроїв було непросто. Їх купували як по всій Україні, так і за кордоном. Особлива вдячність міжнародній компанії DataArt та Валерію Волкову. Дякуємо усім причетним за реалізацію цього масштабного проєкту та плідну співпрацю у багатьох інших.

Упродовж трьох тижнів ці пристрої уже мають запрацювати у закладах освіти нашої області. Якщо у закладі, де навчається ваша дитина, і який має укриття, яке використовують під час повітряної тривоги, цього не відбудеться, повідомте в управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА (Львівщина Цифрова). Електронна адреса: thedigital@loda.gov.ua. Наші фахівці оперативно з’ясують, у чому проблема та вирішать її.