Голова Львівської РВА Христина Замула спільно з першим заступником голови Львівської ОВА Андрієм Годиком оглянули хід будівельних робіт школи села Семенівка Пустомитівської ТГ.
«Довгобуд триває із 2015 року, однак будівельні роботи планують завершити до 1 вересня цього року. За цей час на будівництво навчального закладу скерували понад 39 млн грн. Цьогоріч на завершення робіт затвердили понад 35 млн грн, з яких 17 млн грн – це кошти громади. Разом працюємо над тим, щоб понад дві сотні учнів громади отримали відповідні умови для якісного навчання», – поінформувала очільниця Львівської РВА.
Ще більше новин:
Врятувати культурну спадщину: Національний музею ім. Андрея Шептицького у Львові отримав професійні ...
Голови та члени лікарсько-консультативних комісій (ЛКК) відтепер не є декларантами, їх виключено з п...
Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів: особливості й умови ...
237 доба героїчного протистояння: ситуація станом на ранок 18 жовтня
Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів н...
Користувачам ПРРО бажаючим переглянути Z-звіти