Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Відповідно до Указу Президента України від 29.01.2024 №33/2024 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку 50 жінкам Львівського району, присвоєно почесне звання «Мати-героїня»:

Жінкам, яким присвоєне це почесне звання, виплачується одноразова винагорода в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Станом на 01.03.2024 року сума одноразової винагороди становить 30 280 грн.

Станом на 5 квітня 2024 року 47 жінкам виплачено кошти у сумі 1 423 160 грн.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.