«Швидкі із Польщі»: на Львівщину доставили медичні машини для чотирьох областей

Автівки передали у межах проєкту Interreg «Lubelskie dla Ukrainy».

Автомобілі швидкої допомоги отримають також Волинська, Рівненська та Закарпатська області.

Такий транспорт підвищеного комфорту може «працювати» у найскладніших умовах. Він оснащений необхідним обладнанням, яке допоможе медикам у зонах бойових дій.

Кожне авто обладнали інфузоматами, дефибриляторами, моніторами пацієнта, відсмоктувачами, апаратами-ШВЛ. Області отримають й медичні засоби, турнікети, перев’язувальні матеріали та по одному генератору. Відтак одну карету отримав Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Гуманітарну допомогу доставили почесні гості із Республіки Польща, зокрема – віцемаршалок Люблінського воєводства Збігнєв Войцеховський.

Вдячні Польщі за такий вагомий внесок у Перемогу України та безперервну підтримку наших співгромадян.

Тільки разом – сильні!