k2FtbBdWr1

Служба експортера презентує оновлений каталог «Експортний потенціал Львівщини»

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації презентує оновлене видання каталогу «Експортний потенціал Львівщини».

На сторінках двомовного каталогу розміщена інформація про понад 250 підприємств Львівщини з різних галузей промисловості, а саме: будівельна, машинобудування, металообробка, легка промисловість, харчова, поліграфічна, хімічна, деревообробна та меблева промисловість. Кожна сторінка презентує окреме підприємство. Є ілюстрація виробництва, або ж продукції, контактні дані тощо.

Виробники зазначених галузей нашого регіону упродовж останніх років відзначаються високим рівнем якості продукції та затребуваністю на зовнішньому ринку. Підприємства мають достатні виробничі потужності для здійснення безперебійних експортних поставок до країн Європи і світу загалом.

«Мета даного видання – розширення можливостей співпраці для бізнесу у інформаційному діапазоні для налагодження нових міжнародних контактів та ринків збуту. Каталог «Експортний потенціал Львівщини» поширюється через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентується на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках, що покращує можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки», – зазначив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Ознайомитись з каталогом можна за посиланням.