k2FtbBdWr1

Оновлений кабінет функціональної діагностики запрацював у Західноукраїнському дитячому медцентрі

Благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» отримав результати своїх зусиль – новий кабінет функціональної діагностики запрацював у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (ЗУСДМЦ, Центр).   

Капітальна реконструкція тривала близько року, і ось сьогодні дітки відновлюють обстеження у нових сучасних, комфортних умовах – інформують у Центрі. Приміщення кабінету оновлено завдяки пожертвам учасників минулорічного благодійного велопробігу «Кручу педалі, щоб вони жили» – традиційної ініціативи благодійного  фонду «Запорука»  та артиста Арсена Мірзояна. Загальна вартість благодійного проєкту становить 450 тис грн.

Повноцінний ремонт, нове умеблювання, настінні декорації оживили простір, у якому спостерігаються маленькі пацієнти.

«Кабінет функціональної діагностики – це відправна точка, з якої починається шлях до одужання дитини у ЗУСДМЦ. Під час   лікування онкологічних, орфанних (рідкісних) хвороб, муковісцидозу, системних запальних хвороб медики Центру проводять регулярне інструментальне спостереження за станом дитини. Прийняття клінічного рішення напряму залежить від результатів діагностичного обстеження. На основі отриманих даних лікарі встановлюють діагноз, визначають подальше лікування та оцінюють його перебіг», – розповіла Оксана Очеретна, завідувачка відділення діагностики ЗУСДМЦ.

За її словами, у 2021 році у цьому кабінеті зробили майже 8000 електрокардіограм та спірометрій малечі, яка проходить лікування у Центрі. Усі результати корелюють з результатами світових показників, а дослідження, в яких бере участь клініка, валідні, відповідають світовим стандартам.

«Дерева, якими прикрасили стіни, наповнені особливим змістом та символікою.  Тут використані універсальні першосимволи трипільської культури. Вони володіють потужною енергетикою, і сподіваємось, додаватимуть сил діткам, що приходять на дігностику», – переконанні у БФ «Запорука».

Цьогоріч традиційний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» відбудеться 4 червня, у Львові. На залучені кошти організатори планують придбати медичне обладнання для лікарні. Щороку під час велопробігу збирають кошти на потреби Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

До слова, у 2022 році придбати квиток на велопробіг можна коштами з картки “єПідтримка”.

Фото: ЗУСДМЦ