Спеціалістами служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації постійно проводиться робота стосовно забезпечення найкращих інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме влаштування до сімейних форм виховання.
5 серпня відбулася приємна подія у Львівському районі, створено ще одну прийомну сім’ю, в яку в подальшому планується влаштувати на проживання діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування.
Станом на 6 серпня у районі функціонує 22 прийомних сім’ї та 6 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 77 дитини-сироти та дитини, позбавлених батьківського піклування.
Ще більше новин:
Важливе за тиждень:
ВАЖЛИВО! Що робити у разі атак безпілотників
«Пікапи для миру» вирушать на передову: аграрії Британії привезли 22 позашляховики для 24 ОМБ імені ...
Обов'язкова сплата ЄСВ з 1 червня платниками єдиного податку І групи
Про порядок отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в електронній формі
Проблемні питання спадкування під час війни