Подання електронної форми звітності та декларування доходів за минулий рік – основні теми робочих зустрічей в Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській

Працівники інспекції під час зустрічей з платниками надають роз’яснення актуальних питань оподаткування. Як кажуть, не залишається запитань без відповідей.

Так у рамках кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року, що розпочалася 01.01.2023 року, заступник начальника ДПІ Оксана Солонинка розповіла які громадяни зобов’язані або мають право подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, зазначила, які категорії платників звільняються від обов’язку подання такої декларації, відповіла на запитання платників.

«Декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді через Електронний кабінет (cabinet.tax.gov.ua) у розділі «ЕК для громадян» – «Податкова декларація про майновий стан і доходи». Скористатись зазначеним сервісом зможуть особи, які ідентифіковані за особистим ключем, виданим кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг» – наголосила фахівець.

У цьому контексті Оксана Солонинка вкотре нагадала платникам про переваги використання електронних сервісів ДПС України, присутні отримали кваліфіковану практичну допомогу щодо використання сервісів.

Крім того, учасники зустрічі торкнулися й інших актуальних тем, зокрема обов’язковості легалізації найманої праці, застосування РРО/ПРРО, ведення обліку товарних запасів СГ, забезпечення використання електронних платіжних засобів, ліцензування господарської діяльності, необхідності погашення податкового боргу та інші актуальні питання.