Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує

Чинне законодавство передбачає створення Служби у справах дітей для забезпечення соціального захисту і захисту особистих, майнових, житлових прав та інтересів дітей у територіальних громадах, на території яких вони проживають.

На сьогодні у 23 місцевих радах Львівського району створені служби у справах дітей.

Службою у справах дітей райдержадміністрації проводиться консультативно-роз’яснювальна робота з працівниками новостворених служб місцевих рад, здійснюється передача документації щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, та інших документів. Зокрема, документацію передано службам у справах дітей 17 місцевих рад.

Також службою здійснюється робота щодо оновлення (створення нових) обліково-статистичних карток 336 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 170 карток дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та карток потенційних опікунів, усиновлювачів, 21 прийомної сім’ї, 7 дитячих будинків сімейного типу.