Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації видає витяги з обліково-статистичних карток дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з цих категорій для вступу у вищі навчальні заклади

Станом на зараз дітям цієї категорії з Львівського району видали 22 витяги.

Де отримати
•Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад:
•районна державна адміністрація;
•Центр надання адміністративних послуг відповідно до місця проживання
Як замовити послугу
•Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, надіславши документи поштою (рекомендованим листом).
Хто може звернутися?•фізична особа;
Документи, які необхідно надати для отримання послуги:
•Заява встановленого зразка:
•Копія свідоцтва про народження заявника;
•Документи, які підтверджують статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.
Результат та способи отримання результату:
•Видача витягу з обліково-статистичної картки дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;
Відмова у видачі витягу з обліково-статистичної картки дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.
Отримати результати надання послуги заявник може особисто, поштовим відправленням на вказану під час подання заяви адресу (рекомендованим листом).