Служба у справах дітей інформує

Відбулася робоча зустріч начальника служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації з начальниками служб у справах дітей Солонківської та Великолюбінської територіальних громад району.

Під час зустрічі обговорили надання дітям, які зараз перебувають у державних закладах, статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Виховання в умовах державних інституцій травмує дитину, різко змінює її долю, руйнує звичну систему взаємовідносин з навколишнім світом, робить неможливою реалізацію потенційних можливостей дитини.

Тому служби у справах дітей Львівського району здійснюють необхідну роботу щодо влаштування дітей, які отримали статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання (опіка/піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу).