Служба у справах дітей інформує

У Львівському районі налагоджено тісну співпрацю між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на рівні району та ОТГ для заходів щодо захисту прав та інтересів дітей.

Відтак, Городоцький відділ ССД Львівської РВА спільно зі службою у справах дітей Городоцької міської ради, підрозділом ювенальної превенції відділення поліції №1 Львівського РУП №2 відвідали родину, яка опинилася у складних життєвих обставинах Городоцької територіальної громади.

Батько самотужки виховує двох дітей, забравши їх з державного закладу, намагається створити умови для навчання та забезпечити усім необхідним.

Неповнолітні регулярно відвідують школу, підтримують порядок у помешканні, допомагають у господарстві.

Усі дії щодо дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, спрямовані на захист їхніх прав та інтересів, усунення причин таких обставин і забезпечення належних умов утримання.

Батькові надають комплекс необхідних послуг та соціальної допомоги від різних суб`єктів соціальної роботи з сім`ями та дітьми у тісній взаємодії.

Наразі складні життєві обставини у родині не подолані.