Вітаємо переможців з черліденгу Львівського району «Шкільних ліг Пліч-о-пліч»

У межах ІІІ етапу масштабного спортивного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч» у Кротошинському ліцеї Давидівської громади відбулися фінальні змагання з черліденгу.

У районному етапі шкільних ліг з черліденгу взяли участь дев’ять команд з Давидівської, Жовківської, Кам’янко-Бузької, Комарнівської, Новояричівської, Підберізківської, Пустомитівської, Рава-Руської та Солонківської територіальних громад.

Юні черлідерки показали високу майстерність, техніку виконання та волю до перемоги. Завдяки вражаючим виступам і неймовірному духу команд, переможцями стали:

І місце – команда Солонківської громади,

ІІ місце – команда Жовківської ТГ,

ІІІ місце завоювали школярки Давидівської громади.

Відтак, команда дівчат – чердлідерок Солонківської громади змагатиметься в наступному, обласному етапі. У цій частині проєкту переможці семи районів та Львова боротимуться за право представляти Львівщину у складі збірної команди області у всеукраїнських змаганнях.

«”Всеукраїнські шкільні ліги” – це наймасштабніші змагання серед учнів, які цьогоріч відбуваються під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Найсильніших визначають у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, черліденгу та спортивному орієнтуванні. Спортивний проєкт відбувається у п’ять етапів: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.