З 24.02.2022 року на територію Львівського району без законних представників прибули 10 дітей, які влаштовані у 7 сімей. Після влаштування діти одержують повний соціальний пакет послуг, зокрема – державну соціальну допомогу, медичні, соціальні та освітні послуги.
Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації здійснює постійний моніторинг за вихованням дітей у новостворених опікунських сім’ях.
Ще більше новин:
Служба у справах дітей Львівської РВА інформує
Служба у справах дітей інформує
Служба у справах дітей Львівська районна державна адміністрація інформує, що в Україні запрацював де...
Міністерство соціальної політики України інформує
Служба у справах дітей Львівської РВА продовжує працювати
Наставництво над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування