k2FtbBdWr1

На порталі Дія працює послуга – Усиновлення

Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації нагадує жителям району, які хочуть усиновити дитину, що з вересня 2022 року на порталі Дія працює послуга – Усиновлення.

Тут можна  проконсультуватися щодо усиновлення дитини, подати заяву для реєстрації кандидатом в усиновлювачі, опікуни/піклувальники над дитиною,  прийомні батьки, батьки-вихователі тощо.

 Зокрема, подати заявку на отримання консультації щодо усиновлення дитини можна за посиланням – https://diia.gov.ua/services/konsultaciya-z-usinovlennya-ditini.

Подати заяву на реєстрацію кандидатом в усиновлювачі – https://diia.gov.ua/services/usinovlennya-reyestraciya-kandidatom.

Подати заяву на реєстрацію прийомними батьками, батьками-вихователями – https://diia.gov.ua/services/prijomni-batki-batki-vihovateli-reyestraciya-kandidatom.

Подати заяву  на реєстрацію кандидатом в опікуни/піклувальники – https://diia.gov.ua/services/opika-pikluvannya-nad-ditinoyu-reyestraciya-kandidatom.

Щоб подати заяву вам потрібно:

1. Авторизуватися на порталі Дія.

2. Заповнити онлайн-форму.

3. Перевірити коректність вказаної інформації.

4. Підписати заяву електронним підписом (КЕП або Дія.Підпис).

5. Очікувати на опрацювання заяви робітником Служби в справах дітей.

Будьте уважні, адже під час формування заяви, вам потрібно буде вказати місце фактичного проживання; зазначити дані щодо сімейного стану та обрати службу в справах дітей, до якої буде відправлена заява, – нагадують у Службі у справах дітей РДА.