Служба у справах дітей Львівської РДА інформує

Єдина інформаційно-аналітична система є необхідним інструментом в роботі спеціалістів служб у справах дітей. Насамперед вона призначена для зберігання, обліку, пошуку та використання даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Міністерством соціальної політики України проведено модернізацію Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», зокрема, створено вебверсію системи. Таким чином працівники служб у справах дітей можуть зручно та швидко обробляти заяви громадян з будь-якого пристрою, який авторизований в системі.

Працівниками служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації постійно надається методична допомога працівникам територіальних громад щодо роботи у Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти» та коректного внесення даних інформації для формування обліково-статистичних карток. Зокрема, 12 жовтня було проведено звірку даних щодо обліково-статистичних карток дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають на території Новояричівської селищної ради.