Сьогодні передали генератори у медзаклади Зимноводівської громади

Через складну ситуацію в енергосистемі України, спричинену російськими атаками, у всіх областях тривають вимкнення електроенергії.

Тому ми повинні подбати про те, аби критична інфраструктура була забезпечена резервним живленням та зв’язком.

Відтак, сьогодні передали два потужні генератори у медзаклади Зимноводівської громади Зимноводівська сільська рада територіальної громади – у с. Лапаївка та с. Скнилів.

Укотре вдячні нашим добрим партнерам із Краківського та Мюнхенського повітів, які передали нам необхідне обладнання, за постійну допомогу та підтримку!

Також дякуємо за співпрацю Львівський ІТ Кластер, спільно з яким передали роутери для навчальних закладів громади. Завдяки устаткуванню вдасться забезпечити якісний зв’язок в укриттях.

Продовжуємо працювати задля Перемоги та разом тримаємо тил

Львівська районна державна адміністрація