За ініціативи голови Львівської ОВА Максима Козицького проєкт втілювали у закладах освіти області – понад 4000 учнів прослухали лекції про основи здоров’я.
У межах проєкту студенти-медики у форматі лекцій розповідали школярам Львівщини про основи здорового способу життя, профілактику виникнення найбільш поширених хвороб та важливість піклування про своє здоров’я. Перед проведенням лекцій студенти проходили навчання від експертів проєкту (лікарів, викладачів тощо).
Організаторами проєкту виступили: департамент охорони здоров’я Львівської ОВА, департамент освіти та науки Львівської ОВА, Студентська Рада ЛНМУ ім. Д. Галицького та ГО «UMSA».
Ще більше новин:
Головне у Львівському районі за добу, що минула
Медична амбулаторія у Хоросно
Відбувся форум «Життя регіонів в умовах війни»
Велике будівництво: тривають роботи на найдовшій дорозі України
Черговий телефонний сеанс «гаряча лінія» відбувся у Кам’янка-Бузькій ДПІ
Ситуація на фронті станом на ранок 9 вересня