У Підберізцівській громаді сьогодні відкрили оновлений навчально-виховний комплекс

Заклад отримав статус ліцею. Тепер це справді сучасний й комфортний простір для навчання та дозвілля учнів.

Відтак, в НВК добудували чотири нові додаткові класи для 80 учнів, облаштували приміщення для позашкільних занять, спортивних тренувань та розвиткових активностей, утеплили й оздобили фасад будівлі та горище, встановили спортивні й дитячі майданчики, зовнішні мережі освітлення і каналізування, відремонтували котельню, встановили надсучасну вентиляційну систему, закупили обладнання.

На мансардному поверсі облаштували універсальний зал, де відбуватимуться позашкільні заняття і гуртки.

Загальна вартість робіт – понад 46 мільйонів гривень.

Кошти виділили із обласного та місцевого бюджетів, а також з інфраструктурної субвенції та субвенції ОТГ.

Нагадаю, що добудоване приміщення дошкільного закладу для 40 дітей в НВК відкрили минулоріч.

Вдячні усім, хто допоміг реалізувати проєкт і навіть у такий складний воєнний час подбати про дітей.

Окрема подяка громаді, яка у день відкриття ліцею організувала благодійний ярмарок і концерт задля допомоги ЗСУ «Дідух Перемоги».

Разом – ми велика сила!

Львівська обласна державна адміністрація