Сьогодні спільно із колегами отримали частинку Вифлеємського вогню миру

Вогонь миру та вічної надії! Історії передачі Вифлеємського вогню понад ніж три століття.

Однак цьогоріч в умовах повномасштабної війни він набув для нас іншого, значно глибшого, значення.

Для всієї України Вифлеємський вогонь у час Різдвяних свят символізує невмирущу надію на Перемогу, мир та повернення усіх наших воїнів додому.

Цей маленький, але такий гарячий і сильний вогник єднає різні міста, різні покоління – він об’єднує усю країну, що надважливо у боротьбі із ворогом.

Сьогодні спільно із колегами отримали частинку Вифлеємського вогню миру, який нам передали пластуни із Ярославського та Любачівського повітів Польщі.

Адже такі сакральні та об’єднавчі традиції необхідно берегти. Особливо – у тривожні часи. Бо сильна віра робить дива!

Львівська районна державна адміністрація