Сьогодні Україна відзначає День Хрещення Русі: привітання від очільника Львівщини Максима Козицького

_1627457592_613x321_3_0_nw

Щороку в Україні 28 липня відзначають важливу історичну подію – День Хрещення Київської Русі. Саме влітку 988 року на річці Почайна відбулось масове хрещення киян.

З цієї нагоди голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький привітав усіх українців.

«Європейський вибір українського народу було зроблено понад тисячу років тому. Ми стали частиною великої християнської цивілізації, яка сформувала контури сучасного світу. Вітаю з днем Хрещення України-Руси та днем пам’яті великого нашого пращура – славетного князя Володимира! За його ініціативи були закладені духовні основи нашої нації, народилася славетна Київська митрополія, з якої вийшли і Православна Церква України, і Українська Греко-католицька Церква, і навіть Російська та Польська Православні Церкви», – зазначив Максим Козицький.

Головним хрестителем Київської Русі вважають Володимира Великого. Відомо, що князь хотів об’єднати державу, а зробити це можна було зокрема і через запровадження єдиної віри, напротивагу язичницькій.

Князь Володимир прийняв у себе посланців від різних релігій: від ісламу та юдаїзму до християнства. Опісля, він вирішив припасти на сторону останньої та охрестити Русь за прикладом Візантії.

«Тут використовують сучасні методики, і це дає видимий результат», - Віталій Загайний відвідав реабі...
У Червонограді планують провести урбан-хакатон, спрямований на оновлення економіки шахтарського краю
Сертифікати ЗНО яких років є дійсними під час вступної кампанії 2021 року – відеороз'яснення МОН
На Львівщину прибули ще понад 31 тисяча доз вакцини «Pfizer»