Сьогодні відбулась 6-та чергова сесія Львівської районної ради VIII скликання

206421065_137718741784440_4241088982839004789_n
25 червня, за участі голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, відбулось засідання 6-ї чергової сесії Львівської районної ради восьмого скликання.

На засіданні розглянуто ряд важливих питань, зокрема: районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі Львівської області на 2021 рік; комплексну програму профілактики злочинності у Львівському районі на 2021 рік; програму підтримки учасників АТО/ООС, сімей загиблих учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні Львівського району на 2021 рік; районну програму виконання централізованих заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» службою у справах дітей Львівської райдержадміністрації у Львівському районі на 2021 рік щодо захисту прав дітей різних категорій.

У цілому майже одноголосною підтримкою затверджено 27 питань порядку денного.

Завершився ювілейний патріотичний фестиваль «Зашків»
Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту РДА інформує про небезпеку спалювання сухої т...
Алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через веб-портал ДПС
Велике будівництво: триває реконструкція автодороги Жовква-Кам’янка-Бузька