Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів шкіл Куликівської територіальної громади

24 червня відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів чотирьох закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської територіальної громади. Участь у конкурсній комісії взяв заступник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський.

Кандидатів перевірено на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та професійних компетентностей, оцінено їхнє бачення розвитку сучасної школи.
За результатами випробувань комісія вирішила вважати конкурс таким, що відбувся, та визначила переможців, а саме: на посаду директора школи Мервичівського ЗЗСО І-ІІ ступенів – Івана Олійника; на посаду директора школи Артасівського ЗЗСО І-ІІ ступенів – Петра Павлюка; на посаду директора школи Смереківського ЗЗСО І-ІІ ступенів – Ярослава Андрухіва; на посаду директора школи Стронятинського ЗЗСО І-ІІ ступенів – Ірину Корчик.
«Бажаємо переможцям сили та натхнення у вихованні молодого покоління, завзятості та наполегливості у реалізації ідей, які б втілювалися у життя школи та сприяли її розвитку!», – звернувся до переможців Андрій Ковальський.