Солонківська громада очолила рейтинг спроможності бюджетів територіальних громад за дев’ять місяців 2023 року, який оприлюднив департамент фінансів Львівської ОВА.

Загалом Солонківська громада лідирує за динамікою доходів у 2003 році, порівняно з 2022 роком (228,9). Видатки на мешканця становлять 9 614,8 грн, а власні надходження на одного мешканця – 2198,6 грн. Також у громаді частка видатків на утримання апарату управління до надходжень податків і зборів становить 6,9%.

Окрім цього, у першу десятку рейтингу спроможності бюджетів ОТГ за фінансовими показниками (доходи-видатки) за січень-вересень 2023 року ввійшли 5 громад Львівського району:

Оброшинська ОТГ, Львівська ОТГ, Пустомитівська ОТГ, Сокільницька ОТГ та Давидівська ОТГ