Підтримка військових під час служби, адаптація після неї, допомога звільненим з полону та членам їхніх родин залишаються пріорітетними завданнями для Мінсоцполітики.

Сьогодні серед інших є такі важливі соціальні послуги для захисників та захисниць:

послуга соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей у військових частинах. Запроваджений у співпраці з Міноборони, проект покликаний допомогти у соціальному супроводі та адаптації військовослужбовця до умов військової служби, а також адаптації членів його сім’ї до нових умов.

Наразі учасниками цього проєкту є 35 військових частин.

для допомоги та реабілітації ветеранів війни у поверненні до цивільного життя після демобілізації Мінсоцполітики запровадило послугу соціальної адаптації ветеранів та членів їхніх сімей.

Наразі послуга широко представлена у п’яти областях: Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Полтавській та Чернівецькій.

Також система соціального захисту пропонує послуги та допомогу для військових, звільнених з полону та членів їхніх сімей. А саме:

12 соціальних послуг для першочергової допомоги.

Реабілітацію.

Протезування та забезпечення допоміжними засобами реабілітації.

Пенсійне забезпечення.

Для кожної звільненої з полону людини та її родини визначається фахівець соціальної сфери або кейс-менеджер, який допомагає в організації соціальних послуг та інших допомог. Звернутися за допомогою також можна у Центри Життєстійкості в громадах.

Детальніше про послуги для військових та як їх отримати http://surl.li/mlimln