k2FtbBdWr1

Соціальна відповідальність бізнесу: під час конференції обговорили чи мають компанії орієнтуватись на потреби суспільства

У Львові вже вшосте відбулася Імерсивна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу». Відтак, сьогодні, 30 червня, учасники конференції обговорили те, як працюють компанії в Україні, чи є в них соціальна місія і як вона їм допомагає.

Мета заходу – об’єднати керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, громадських організацій та асоціацій, вітчизняних та іноземних експертів задля обміну досвідом, напрацюваннями та перспективними задумами на майбутнє.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Олександр Кулепін.

“Сьогодні в керівництві адміністрації працюють багато людей, які перейшли з приватного сектору, бізнесу та міжнародних компаній, тому нам не потрібно пояснювати роль, яку зараз відіграють підприємства. Торік, до прикладу, представники бізнесу активно долучились до кампанії з протидії ковіду. Відтак ми всіма засобами підтримуємо підприємців Львівщини, дякуємо їм за активну позицію та бажання робити соціальні проєкти”, – зазначив Олександр Кулепін.

Все більше компаній роблять акцент на свою соціальну місію як ключову ідею для того, щоб залучити та утримати співробітників, співпрацювати з інвесторами та завоювати любов клієнтів і споживачів. Глобальні компанії визначили, що саме соціальна місія допомагає компаніям орієнтуватися на людину або ж бути human-centered.

Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу означає, що фірма/компанія функціонує, щоб досягти свої фінансові цілі, але, крім того, вона допомагає суспільству. Ідея полягає в тому, що підприємства поєднували прибуткові види діяльності з діяльністю, що приносить користь суспільству.

Цьогоріч учасники працюватимуть над тим, щоб краще розуміти важливості соціальних стратегій розвитку бізнесу, кореляції робочих процесів компаній з цілями сталого розвитку 2030.

Серед робочих тем цьогорічної конференції: монетизація культури та освіти, цілі Сталого розвитку 2030 для бізнесу, СВБ на тлі пандемії, жіноча справа: wow-кейси проєктів та стартапів, межі соціальної відповідальності компаній, відновлювальний бізнес

Організатори заходу: Львівська торгово-промислова палата, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».