Спільно з партнерами з міста Аахен, із якими Львівська РВА уклала Меморандум про співпрацю, організовано мистецький конкурс на тему європейської співдружності та цінностей, який тривав із 20 грудня по 20 січня

Продовжуємо співпрацю із колегами із Німеччини, які підтримують нас під час повномасштабної війни та допомагають мешканцям наших громад.

Спільно із партнерами із міста Аахен, із якими Львівська РВА уклала Меморандум про співпрацю, ми організували мистецький конкурс на тему європейської співдружності та цінностей, який тривав із 20 грудня по 20 січня.

Участь у ньому взяли 44 дітей із 8 громад Львівського району: Городоцької, Комарнівської, Оброшинської, Бібрської, Новояричівської, Рава-Руської, Жовківської та Кам’янка-Бузької.

Учні мистецьких шкіл, малих академій мистецтв, центрів дитячої та юнацької творчості та загальноосвітніх закладів надали на конкурс свої художні твори, а німецьке журі обрало 20 робіт для виставки у Центробанку в Аахені.

Виставка запрацює уже 11 березня, і організатори запросили 10 дітей із наших громад на урочисте відкриття.

Вдячні партнерам за спільнодію, підтримку талановитих дітей і популяризацію української творчості за кордоном!

StädteRegion Aachen

Blau-Gelbes Kreuz Aachen