Спортсменам Львівщини за перемоги на змаганнях виплатять майже 400 тисяч гривень

Переможцям та призерам національних змагань з олімпійських видів спорту Львівська ОДА виплатить грошові винагороди. Такі премії у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Управління молоді та спорту вручає щоквартально. Отримують грошові винагороди також тренери, які готують спортсменів до змагань.

За підсумками першого кварталу премії отримають 78 спортсменів та 59 тренерів. Загальна сума грошових винагород – 394 750 гривень. Серед тих, хто отримає премії цього разу, призери дорослих чемпіонатів України з плавання, стрільби кульової, настільного тенісу, боксу, вільної боротьби, сучасного п’ятиборства, стрільби з лука, велосипедного спорту на треку та командного чемпіонату України з легкої атлетики.

«Звичайно, це лише необхідний мінімум, щоб мотивувати спортсменів отримувати ще більше нагород, показувати ще кращі результати. Вже сьогодні питання фінансового забезпечення атлетів включене до Стратегії розвитку Львівської області на період 2027 року, тож працюємо над тим, аби ця підтримка щоразу ставала відчутнішою», – розповідає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, загалом впродовж 2020 року грошові винагороди отримали 235 спортсменів Львівщини та 190 тренерів. Загальна сума, на яку виплатили нагород впродовж минулого року, складає 1️ мільйон 797 тисяч гривень.