Стан вакцинації в області обговорили під час селекторної наради

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків захворювання на коронавірус в області, питання активізації вакцинальної кампанії набуло більшого значення. Це та інші питання щодо стану вакцинації в області обговорили вчора під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій та територіальних громад, яку провів заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

За результатами наради дано ряд доручень, зокрема:
– активізувати роз’яснювальну роботу у всіх населених пунктах, особливо в тих, де є низькі показники вакцинації;
– активізувати проведення серед населення вакцинації проти COVID-19 бустерною дозою;
– організувати виїзди мобільних бригад з вакцинації населення територіальних громад, особливо серед громадян віком старше 60 років.